Ondra Šiška

Kdy jsi se stal hasičem - hasičem jsem se stal v 5 letech.
Kdy jsi se začal věnovat požárnímu sportu - Požárnímu sportu jsem se začal věnovat na podzim 2018.
Tvé první závody - Jablonecká hala roku 2019
Tvůj sportovní cíl - Chtěl bych se stát reprezantantem a zůčastnit se MS. Chtěl bych se stát i mistrem ČR.
Osobní rekord na stovce - Zaběhnul jsem čas 18,78 na zavodech ČP v Bludově.
Jak začala tvoje sportovní kariéra - Moje sportovní kariéra začala v zimě 2018. Trénovali jseme v atletickém tunelu atletiku s družstvem Horní Bělá. Na jaře 2019 jsme začali trénovat na HZS Plzeň Košutka, kde jsem si poprvé vyzkoušel i věž. Hlavní mojí tréninkovou náplní byla stovka. Odraz z bariéry mi ze začátku nešel, ale potom se to podalo. Teď se zkodonaluju víc a víc a chtěl bych to dotáhnout daleko.

Více zde: https://hasicidobrany.webnode.cz/team-dobrany/
Kdy jsi se stal hasičem - hasičem jsem se stal v 5 letech.
Tvé první závody - Jablonecká hala roku 2019
Osobní rekord na stovce - Zaběhnul jsem čas 18,78 na zavodech ČP v Bludově.